WYNAJEM KAJAKÓW SULEJÓW

By zapewnić Państwu jak najlepsze atrakcje, zajmujemy się także wynajmem kajaków. Sulejów i jego okolice to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Do dyspozycji mamy rzeki: Luciąża, Pilica, Czarna Maleniecka, a także Zalew Sulejowski i zalane kamieniołomy, które obecnie pełnią funkcję rekreacyjną. Zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy pragną wypocząć na świeżym powietrzu, w ciszy i spokoju, a potem zaznać prawdziwej przygody podczas spływu kajakowego.

Nasz sprzęt

Oferujemy Państwu sprawdzony sprzęt najlepszej jakości. Do wyboru między innymi dwuosobowy kajak RTM BRIO, który sprawdzi się zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Kajak ten to pełne bezpieczeństwo i trwałość, dlatego też jest szczególnie lubiany przez osoby prywatne, jak i wypożyczalnie kajaków. Jeśli przyjechali Państwo z dzieckiem, to warto wiedzieć, że RTM BRIO wyposażony jest w trzecie dodatkowe siedzenie. RTM BRIO sprawdzi się dla rodzin, wyjazdów zorganizowanych i wszystkich tych, którzy wybiorą rekreacyjne spływy.
Dla tych, którzy lubią dreszczyk sportowych emocji także mamy coś specjalnego SPRINTER Roteko 415, czyli kajak stworzony z polietylenu Super Linear, który jest niezwykle wytrzymały i gwarantuje brak uszkodzeń. Ten model ma także komfortowe składane siedziska. Wystający ponad linię wody dziób, to ułatwienie trudniejszych spływów- szczególnie gdy mówimy o pokonywaniu przeszkód!
Sam kajak to jednak nie wszystko! Do Państwa dyspozycji mamy również wiosła: pierwsze typ to Boreal Senior 225 cm, drugi wiosło kajakowe Szmagliński proste.
Z uwagi na Państwa bezpieczeństwo oferujemy także kamizelki asekuracyjne: BA100 70 N TRIBORD firmy Decathlon oraz RTM EUROCLUB.

Dobór naszego sprzętu pozwala na pokonanie każdego spływu w okolicy Sulejowa- zarówno tych rekreacyjnych, jak i bardziej wymagających. Prócz sprzętu służymy także wiedzą, doświadczeniem oraz fachową organizacją całego spływu.

Doświadczenie i wiedza

Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam na organizację spływów kajakowych zarówno dla osób prywatnych, jak i wycieczek zorganizowanych. Na bieżąco inwestujemy w nowy sprzęt, tak by wszystko, co Państwu oferujemy, było bezpieczne i jak najlepszej jakości. Do wyboru spływy jednogodzinne, jednodniowe, weekendowe, a także kilkudniowe. Każdy z Państwa znajdzie coś idealnego dla siebie, w zależności od swoich potrzeb, jak i ilości czasu, którym dysponuje. Jeśli obawiają się Państwo, że nie podołają w czasie spływu- zapewniamy za dodatkową dopłatą opiekę wykwalifikowanych ratowników WOPR, jest to rozwiązanie doskonałe dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kajakami. Do tego do każdego kajaka wliczamy ubezpieczenie NW. Wynajem kajaków Sulejów to bezpieczeństwo, komfort i doświadczenie.

Sulejów to świetna lokalizacja na wszelkie spływy kajakowe. Specjalne dla Państwa prócz zapewnienia odpowiedniego sprzętu, bezpieczeństwa na spływie organizujemy także biwaki na trasach dłuższych spływów oraz klimatycznego grilla z herbatą z prądem- w sam raz na chwilę relaksu i zregenerowanie się po aktywności fizycznej.
Zapraszamy, by zapoznać się z naszym cennikiem i opisem dostępnych tras kajakowych, zapowiada się prawdziwa przygoda!