SPŁYWY KAJAKOWE SULEJÓW

Spływy kajakowe to świetna rozrywka dla tych, którzy lubią przebywać na łonie natury. Ten sport wodny pozwala na wyciszenie się, oddychanie świeżym powietrzem, złapanie dystansu, a także naładowanie baterii na powrót do codziennych obowiązków. Jeśli co jakiś czas pojawia się u Państwa myśl, by spróbować- to zapraszamy! Mamy dogodną ofertę dopasowaną do amatorów, ale także zapalonych miłośników spływów kajakowych. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Na początek — Pilica

Rzeka Pilica to doskonały wybór dla początkujących oraz tych poszukujących spokoju i wyciszenia. Pilica cechuje się stałym, spokojnym nurtem. Dzięki czemu jest szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi, spływów firmowych, czy też dla początkujących. Do wyboru podajemy kilka tras i przybliżony czas ich trwania. Należy pamiętać, że wszystko uzależnione jest od indywidualnego tempa użytkowników.

Na dłuższe spływy Pilicą polecamy Krzetów-Sulejów, czyli szlak o długości ponad 60 km, na który należy poświęcić minimum 3 dni. Dla tych, którzy do dyspozycji mają tylko weekend: Przedbórz-Łęg Ręczyński-Sulejów (45,1 km) - oto szlak w sam raz na 2 dni. Dysponują Państwo tylko jednym dniem? To nadal wiele możliwości:

Łęg Ręczyński- Sulejów (30 km), czas: 5-6 godzin

Trzy Morgi-Sulejów (11,8 km), czas 2-3 godziny

Kurnędz- Sulejów- (4,3 km), czas 1-1,5 godziny.

Luciąża — dla bardziej doświadczonych

Ten szklak kajakowy ma swój początek w Kłudzicach, a koniec przy Zalewie Sulejowskim. Polecany jest osobom bardziej doświadczonym, które kajakiem pokonały już wielokrotnie najprostsze trasy. Szlak Luciąża ma około 9 km 

Czarna Malenicka- wersja dla wytrwałych łowców przygód

Czarna Maleniecka to rzeka, która zaczyna się w miejscowości Sielpia. Nie da się ukryć, że to doskonałe wyzwanie dla doświadczonych kajakarzy. Rzeka ta bowiem liczy 85 km, a trasa wymusza pokonywanie bardzo dużej ilości przeszkód. Polecamy zaplanować ten spływ na wczesną wiosnę lub jesień, tak by skorzystać z wyższego stanu wody. Ten rodzaj spływu bardzo często organizujemy na cztery dni. W okolicy istnieje bardzo słabo rozwinięte hotelarstwo, dlatego za dopłatą zapewniamy transport do noclegu, lub namioty.

Cennik

Przedstawiamy Państwu nasz podstawowy cennik, przy jednoczesnym uwzględnieniu, że dla osób i firm wypożyczających większą ilość sprzętów zaplanowaliśmy dogodne rabaty- te są udzielane indywidualnie. Do organizacji dłuższych spływów kajakowych należy doliczyć koszt transportu kajaków i osób, które biorą udział w spływie.


Cena wypożyczenia kajaka Sprinter/Brio- 35 zł

Cennik transportu kajaków na miejsce spływu:

Sulejów – Kurnędz - 15zł;
Sulejów – Biała – 25zł;
Sulejów – Trzy Morgi – 39zł;
Sulejów – Łęg Ręczyński – 52zł;
Sulejów – Przedburz – 87zł;
Sulejów – Kłudzice – 36zł;
Sulejów – Sielpia – 64zł;
Sulejów – Rożenek – 49zł.

Cennik wynajmu busa:

Kurnędz 90zł-110zł;
Ostrów 90zł-110zł;
Biała ośrodki 110zł-140zł;
Trzy Morgi 130zł-160zł;

 

Staramy się zapewnić Państwu jak najwięcej możliwości. Pobyt u nas to nie tylko nocleg i sprzęt, ale przeżywanie prawdziwych przygód. O nic nie muszą się Państwo martwić- my załatwimy wszystko! Spływy kajakowe Sulejów, to czysta frajda! Prawda, że takie rozwiązanie to prawdziwy relaks i wypoczynek?