Nasza wypożyczalnia kajaków posiada nowoczesny, wytrzymały oraz bardzo bezpieczny sprzęt doceniany przez  użytkowników podczas spływów jednodniowych i kilku dniowych.
Kajaki  nie posiadają luków bagażowych.

Kajaki 2 osobowe

Kajak VISTA

Vista to jeden z ciekawszych kajaków dwuosobowych z otwartym kokpitem na świecie. Ceniony głównie przez wypożyczalnie kajakowe dzięki swojej wytrzymałości oraz doskonałemu wykonaniu. Produkowany jest od kilkunastu już lat i ciągle udoskonalany przez firmę Perception /WaveSport. Wygodne przesuwne siedzenia ze składanymi oparciami, wyłożonymi pianką neoprenową, regulowane podnóżki sprawiają,
że kilkudniowe wyprawy tym kajakiem to olbrzymia przyjemność. Jego duża wyporność pozwala na zabranie ze sobą sporej ilości ekwipunku, a możliwość dostawienia trzeciego siedzenia dla dziecka czyni Vistę kajakiem rodzinnym.
Obciążenie max. 300 KG.

 

Kajak RTM BRIO


Brio to dwuosobowy kajak rekreacyjno – turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Ceniony zarówno przez odbiorców indywidualnych jak i wypożyczalnie ze względu na szczególną trwałość.
Wyposażony w trzecie siedzenie dla dziecka, które mieści się pomiędzy pierwszym siedzeniem a drugim. Kajak jest stosunkowo krótki dzięki czemu doskonale nadaje się na takie rzeki jak Luciąża czy Czarna Maleniecka z uwagi na meandrującą rzekę.
Obciążenie max. 230 kg.

 

Kajak SPRINTER

Sprinter firmy Roteko jest to dwuosobowy kajak turystyczny. Wytrzymały, bezpieczny (wysokie burty), stabilny (szerokie i płaskie dno, wypukły kil poprowadzony przez całą długość kajaka, dwa wypukłe stateczniki po bokach). SPRINTER DUO wyposażony jest w dwa wygodne, wysokie, składane siedzenia. Można również zamontować dodatkowe siedzenie dla dziecka. Wygodne rączki zapewniają łatwe przenoszenie,
na dziobie zamontowano mapnik. Kajak jest stosunkowo krótki, dzięki czemu doskonale nadaje się na takie rzeki jak Luciąża czy Czarna Maleniecka z uwagi na meandrującą rzekę.
Obciążenie max. 250 kg.

 

Kajak TERCET (trzyosobowy)

Nowość na rynku, kajak 3-osobowy z trzema kokpitami.
Kajak dla trzech dorosłych osób, wyposażony w wygodne wyścielone neoprenem siedzenia, urządzenie sterowe, dwa luki bagażowe.
Ze względu na długość kajaka nie jest polecany na rzeki o wąskim korycie licznie meandrujące jak Luciąża lub Czarna Maleniecka.
Obciążenie max 300 kg.

 

 

Kajaki 1 osobowe

EXPRESSION 11

EXPRESSION 11 projektanci PERCEPTION zbudowali z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych kajakarzach.
Stabilny i zwrotny, zaprojektowany został tak aby zapewnić przyjemność pływania na różnych akwenach: od jezior, zatok, stawów po rzeki i łagodne wody przybrzeżne dla bardziej doświadczonych kajakarzy. Konstrukcja EXPRESSION 11 to doskonała równowaga ogólnej stabilności bez utraty zwrotności. Krótszy kadłub sprawia, że kajak ten to konstrukcja wręcz stworzona do pływania po polskich krętych rzekach,
a wysuwany skeg sprawia, że nie straszne mu też duże akweny.
Obciążenie max. 114 kg.

 

Kajak CAROLINA 12
Kajak do pływania, jednoosobowy
Kajak Carolina 12

Wersja Rental+luk popularnego i docenianego kajaka Carolina 12 exp angielskiej firmy Perception. Wysokiej klasy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy.
Cechuje go idealne połączenie prędkości, stabilności z prostotą obsługi. Idealny na jeziora, rzeki, nadbrzeża.
Obciążenie max. 150 kg.

 

Kajak CAROLINA 14

Idealny kajak na spływy kajakowe
Kajak Carolina 14

Znany kajak turystyczno-ekspedycyjny w wersji z jednym hermetycznym lukiem. Połączenie komfortu z rewelacyjną nautyką.
Dłuższa wersja Caroliny 12. Flagowy kajak jednoosobowy angielskiej firmy Perception, na wszystkie wody śródlądowe i morze. Bardzo wygodne siedzenie z wyściółkami i regulowanym oparciem, olinowanie , mapnik, szczelny luk bagażowy, regulowane podnóżki powodują, iż użytkownik Caroliny 14 może spokojnie wybrać się na dłuższą wyprawę.

 

KILROY (kajak wędkarski)

Idealny kajak do łowienia ryb na rzece Pilicy lub Luciąży w Sulejowie i Włodzimierzowie
Kajak wędkarski

Kajak KILROY oceniany jest jako jeden z najlepiej wyposażonych kajaków wędkarskich na rynku. Jest wyjątkowo stabilny co jest szczególnie ważne podczas pływania na stojąco.
Kilroy bardzo szybko stał się przedmiotem rozmów w świecie wędkarskim jako jeden z najbardziej wyposażonych kajaków na rynku. Szczególnie doceniają go ci, którzy nie chcą być mokrzy podczas wędkowania. Posiada wszystko czego użytkownik może oczekiwać od kajaków wędkarskich JACKSON :
– wygodne, regulowane siedzenie
– łatwy dostęp do przechowywanych rzeczy
– hermetyczny luk
Jest wyjątkowo stabilny co jest szczególnie ważne podczas pływania na stojąco. Posiada zdejmowane zabezpieczenie przedniej części pokładu, które można przemieścić na tylną część.
Wyposażony jest w uchwyty na wędki, butelkę na wodę, uchwyty na wiosła oraz czerwoną flagę dla zapewnienia bezpieczeństwa. Rączki ułatwiają przenoszenie kajaka.
Regulowane siedzenie w pionie można obniżać dla zachowania lepszej stabilności lub podwyższyć aby mieć lepszy widok na wodę.

 


Wiosła do kajaków

Wiosło Boreal Senior 225cm jest to lekkie wiosło aluminiowe posiadające proste lub skrętne łopatki.

 

Wiosło kajakowe Szmagliński proste wykonane z drewna.

 

 

Kamizelki asekuracyjne

Posiadamy kamizelki w różnych rozmiarach, które dopasowywane są po przyjeździe na miejsce zbiórki.
Są to kamizelki czołowych marek które zapewniają komfort pływania oraz Państwa bezpieczeństwo.

kamizelki dla dzieci
   

 

 

 

 

 

 

kamizelka asekuracyjna BA100 70 N TRIBORD firmy Decathlon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kamizelka asekuracyjna  RTM EUROCLUB

 

 

Dodatkowe wyposażenie

Przedmioty, które są na wyposażeniu tego działu dostępne są po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielami firmy z racji tego iż są to produkty, w które nie są wyposażone wszystkie kajaki.

worki wodoszczelne – posiadamy w naszej ofercie worki, które zapewnią że ubrania lub przedmioty w nich schowane nie zamoczą się w czasie niespodziewanego wywrócenia się kajaka. Osoba która użytkuje sprzęt sama ponosi odpowiedzialność w razie zamoczenia sprzętu elektronicznego.

dodatkowe siedzenie dla dziecka do kajaka VISTA

 

 

 

dodatkowe siedzenie dla dziecka do kajaka SPRINTER

 

 

 

fartuch do kajaka CAROLINA 14 lub 12

 

 

 

rzutki przydające się dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas spływu

 

 

 

wózki do przenosek
Są to wózki, które podkłada się mniej więcej w połowie kajaka co pomaga w przypadku pokonania takich miejsc jak np. tama w Smardzewicach, gdzie kajaki trzeba przetransportować duży odcinek drogi, a nie niesie się go w rękach.

 

 

 

 

kamizelka dla psa