Cena wypożyczenia kajaka Vista, Sprinter, lub Brio to tylko 80 zł przy zabraniu go z naszej siedziby i odwiezieniu po zakończeniu przez Państwa. Przy organizowaniu spływu po rzece Pilica, Luciąża lub Czarna Maleniecka na wybranych przez nas trasach jest to koszt 100 zł wraz z dowozem kajaków na miejsce rozpoczęcia, jak i uczestników przy grupie powyżej 2 kajaków. Istnieje również możliwość dowozu wyłącznie samych kajaków na miejsce spływu bez transportu osób. Przyczepy kajakowe jakie posiadamy mają miejsca na 15 kajaków i cena za transport to 1.5 zł/km liczony w obydwie strony.

Przy organizacji przez naszą firmę spływu w miejscowości podanej przez Państwa należy doliczyć również transport kajaków i osób. Dla osób i firm wypożyczających większą ilość sprzętu udzielamy dużych rabatów, które uzgadniane są indywidualnie. Wyjazdy organizujemy w ten sposób, aby przy dużej grupie uczestników wszyscy dotarli na miejsce w jednym czasie i mogli rozpocząć zabawę razem.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki na konto w wysokości około 30% ceny spływu na podane niżej konto oraz przesłanie w formie @-mailowej ilości rezerwacji kajaków najpóźniej tydzień przed planowanym spływem – po wcześniejszym kontakcie z firmą w sprawie dostępności rodzaju i ilości sprzętu. W przypadku nie przyjazdu osób na spływ zaliczka przechodzi na poczet poniesionych strat przez firmę. Osoba która zarezerwowała sprzęt w przypadku przyjazdu na miejsce mniejszej ilości osób niż było zamówione pokrywa koszty całej rezerwacji.
Gdy w ocenie organizatora spływu jak i właściciela firmy pogoda splatała figla spływ można przełożyć na termin odpowiadający uczestnikom jak i właścicielom firmy, a w przypadku braku możliwości organizacji zaliczka zostanie odesłana na konto z którego została wysłana.

Zadzwoń do nas to przekonasz się że warto.

Dane do przelewu:

Wynajem Sprzętu Turystyczno-Rekreacyjnego „Sosenka” Grzegorz Olejnik
ul. Sulejowska 36,
97-330 Włodzimierzów

nr konta : 70 1560 0013 2003 8497 7000 0003