Sulejów to miasto nad rzeką Pilicą

Spływy kajakowe Luciążą i Pilicą

Kajaki Pilica
Organizacja spływów kajakowych rzeką Pilicą

Witamy serdecznie poszukiwaczy przygód kajakowych jak i wszystkich lubiących wypoczywać w otoczeniu malowniczej przyrody.

Nasza firma z powodzeniem prowadzona jest od kilku lat. Cieszymy się dobrymi opiniami wśród osób, którzy korzystali z naszych usług. Aby sprostać wymaganiom zainteresowanych w naszej ofercie są spływy kajakowe kilkugodzinne jednodniowe, weekendowe oraz kilkudniowe. Spływy organizowane są rzeką Luciążą i PilicąAdresatami oferowanych przez nas usług są osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane.

 

 

 


Kajaki Pilica i Luciąża (Sulejów i Włodzimierzów)

Nowoczesne kajaki typu sprinter, na rzece Luciąża we Włodzimierzowie
Kajaki Luciąża Włodzimierzów

Dysponujemy kajakami polietylenowymi typu sprinter brio, które są bardzo wytrzymałe oraz posiadają wygodne siedzenia, co można docenić przy dłuższych spływach kajakowych rzeką Pilicą i Luciążą.
Specjalnie dla Państwa co roku staramy się rozszerzać naszą działalność o nowy sprzęt, który jest wygodniejszy, nowoczesny a zarazem i bezpieczny przy użytkowaniu.
Dla osób, które czują niepewność podczas spływu kajakowego możemy zapewnić za dopłatą pomoc wykwalifikowanych ratowników WOPR, którzy będą dbali o Państwa bezpieczeństwo.
W cenę kajaka wliczone jest również ubezpieczenie NW.

 


Organizacja spływów kajakowych

Pilica to idealne miejsce na organizajcję spływów kajakowych
Firma organizująca imprezy kajakowe w Sulejowie

Siedziba nasza znajduje się w Sulejowie gdzie znajdują się bardzo dogodne miejsca do zakończenia spływów jak również zorganizowania dla Państwa biwaku bądź ogniska. W bliskiej odległości od pozostawionych samochodów. Dzięki prowadzenia wynajmu pokoi możemy zaproponować Państwu nocleg po wyczerpującym dniu po wcześniejszym uzgodnieniu.
W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt gościć fotografów oraz karykaturzystów z całej Europy poniżej przedstawiamy pracę wykonaną przez jednego z nich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu spróbujemy pomóc w doborze sprzętu, miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu kajakowego.

Spływy kajakowe w Sulejowie i Włodzimierzowie nad rzeką Luciążą