Witamy serdecznie poszukiwaczy przygód kajakowych jak i wszystkich lubiących wypoczywać w otoczeniu malowniczej przyrody.

Nasza firma z powodzeniem prowadzona jest od kilku lat. Cieszymy się dobrymi opiniami wśród osób, którzy korzystali z naszych usług. Aby sprostać wymaganiom zainteresowanych w naszej ofercie są spływy kilkugodzinne jednodniowe, weekendowe oraz kilkudniowe. Adresatami oferowanych przez nas usług są osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane.

Dysponujemy kajakami polietylenowymi typu sprinter brio, które są bardzo wytrzymałe oraz posiadają wygodne siedzenia, co można docenić przy dłuższych spływach.
Specjalnie dla Państwa co roku staramy się rozszerzać naszą działalność o nowy sprzęt, który jest wygodniejszy, nowoczesny a zarazem i bezpieczny przy użytkowaniu.
Dla osób, które czują niepewność podczas spływu możemy zapewnić za dopłatą pomoc wykwalifikowanych ratowników WOPR, którzy będą dbali o Państwa bezpieczeństwo.
W cenę kajaka wliczone jest również ubezpieczenie NW.

Siedziba nasza znajduje się w Sulejowie gdzie znajdują się bardzo dogodne miejsca do zakończenia spływów jak również zorganizowania dla Państwa biwaku bądź ogniska. W bliskiej odległości od pozostawionych samochodów. Dzięki prowadzenia wynajmu pokoi możemy zaproponować Państwu nocleg po wyczerpującym dniu po wcześniejszym uzgodnieniu.
W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt gościć fotografów oraz karykaturzystów z całej Europy poniżej przedstawiamy pracę wykonaną przez jednego z nich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu spróbujemy pomóc w doborze sprzętu, miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia spływu.