O nas

Pokoje gościnne

Pokoje gościnne w Sulejowie
Oprócz pokoi gościnnych oferujemy spływy kajakowe

Nasz pensjonat noclegowy "Sosenka" jest położony w pięknej okolicy na skraju Podklasztorza w Sulejowie, tam gdzie malownicza rzeka Pilica, wraz z rzeczką Luciążą, staje się Zalewem Sulejowskim.

Pensjonat "Sosenka" to ponad 15 lat doświadczeń, piękna i ciekawa historycznie okolica, miła familijna atmosfera, wygodny dostęp do dodatkowych atrakcji w przystępnych cenach. Przystępne ceny, które oferujemy, nie oznaczają niskiego standardu, tandety czy bylejakości.

Jest to doskonałe miejsce na dłuższe rodzinne wczasy, kilkudniowy wypad na łono natury, weekendową integrację w gronie przyjaciół lub romantyczne chwile spędzane we dwoje. Razem z naszymi Gośćmi mile widziani są również Ich czworonożni pupile.

Dla Gości oferujemy mamy przygotowane wygodne i komfortowe noclegi o charakterze agroturystycznym oraz ciekawe atrakcje turystyczne i integracyjne, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Oprócz noclegów oferujemy m.in.: spływy kajakowe rzekami Pilicą lub Luciążą, wycieczki rowerowe, paintball oraz przygotowane stałe miejsce do biesiad i niezapomnianych integracji z grillem i herbatą z prądem.

Naszym dodatkowym atutem jest położenie pensjonatu w bezpośrednim sąsiedztwie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, rzeki Pilicy wraz z jej z uroczymi dopływami oraz Zalewu Sulejowskiego. Nasi Goście mogą dzięki temu podziwiać piękne i unikalne widoki Pilicy i Zalewu Sulejowskiego, czyli: piaszczyste plaże, urocze i spokojne zatoczki, różnorodne i bogate lasy, rezerwaty i parki krajobrazowe oraz przyrodnicze.

Do dyspozycji Goście mają 40 miejsc noclegowych w dwóch dogodnych i atrakcyjnych lokalizacjach. Część pokojów jest z łazienkami, a pozostałe mają komfortowy dostęp do łazienek i sanitariatów. Na ogrodzonym terenie naszego pensjonatu Goście mogą bezpiecznie zostawić samochód oraz inny sprzęt (bez dodatkowych opłat), przez cały okres pobytu.

Spływy kajakowe rzeką Pilicą i Luciążą

Kajaki Pilica, Luciąża
Oferujemy kajaki, organizujemy spływy w Sulejowie i Włodzimierzowie

Dla grup zorganizowanych oraz indywidualnych Gości organizujemy spływy kajakowe Pilicą lub Luciążą (kilkugodzinne lub kilkudniowe) na czystym i zadbanym sprzęcie o wysokiej jakości. Do dyspozycji mamy również wygodne rowery, dzięki czemu miłośnicy wycieczek rowerowych mogą eksplorować okoliczne lasy i łąki, zabytki historyczne i przyrodnicze.

Wędkarze oraz grzybiarze zazwyczaj także nie wyjadą stąd z pustymi rękami.

Miłośnicy sportów innych wodnych mają do dyspozycji w pobliskiej przystani również łodzie żaglowe, lodzie wiosłowe oraz rowery wodne.

A po wyczerpujących wojażach jest czas na integrację.

Na łonie natury i w towarzystwie życzliwych osób wypoczywa się najlepiej, więc serdecznie zapraszamy Państwa do wizyty i pobytu w naszym przytulnym pensjonacie „Sosenka”.

Do zobaczenia na Podklasztorzu w Sulejowie!