NOCLEGI SULEJÓW

Wierzymy, że prawdziwy wypoczynek to połączenie relaksu i przygody. Z myślą o tych, którzy pragną się wyciszyć, a także odkrywać i rozwijać swoją pasję powstała agroturystyka Sosenka w Sulejowie.

Okoliczności przyrody

Oferujemy Państwu wyciszenie i sportowe emocje w pakiecie. Nasza lokalizacja daje możliwość nie tylko spływów kajakowych i uprawiania sportów wodnych, ale także zwiedzenia, wycieczek rowerowych oraz pieszych. Między innymi do znajdującego się w pobliżu Opactwa Cystersów zabytku architektury romańskiej, który w 2012 roku został wpisany na prestiżową listę Pomników Historii. W okolicy agroturystyki znajduje się Zalew Sulejowski z licznymi punktami ośrodkowo- szkoleniowymi oraz możliwością uprawiania sportów wodnych takich jak: żeglarstwo, windsurfing i oczywiście kajakarstwo. Prócz zalewu ośrodkiem rekreacji są także zalane kamieniołomy, w których niegdyś eksploatowane były wapienie z liczną fauną. Pobliskie lasy zaś to bogactwo grzybów i jagód. Te okoliczności przyrody i zabytki pozwalają nam na osiągnięcie równowagi – taki wypoczynek to zarówno coś dla ciała, jak i ducha.

Słoneczne pokoje i atrakcje

Nasze noclegi to zróżnicowana oferta cechująca się korzystną ceną. Zapewniamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, a także trzyosobowe. Telewizor i wifi w standardzie. Z każdego pokoju można wyjść na balkon – czy to nie prawdziwa przyjemność napić się rano aromatycznej kawy na świeżym powietrzu? Wszyscy nasi goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię: lodówka i kuchenka mikrofalowa. Pragniemy zapewnić Państwu jak największy komfort, dlatego udostępniamy rowery do wycieczek po okolicy oraz urządzamy spływy kajakowe zakończone grillem i herbatą z prądem – dla pełni smaku i przyszłych wspomnień.

Kajaki- nasza specjalność

Sulejów to także dogodna lokalizacja, dla tych, którzy uwielbiają spływy kajakowe. Udostępniamy Państwu nie tylko nasz sprzęt, ale i fachową wiedzę. W okolicy agroturystyki Sosenka znajdują się następujące rzeki: Pilica, Luciąża, Czarna Maleniecka. Zapewniamy Państwu spływy dopasowane do potrzeb, dlatego też dla początkujących polecamy rzekę Pilicę cechującą się spokojnym, stałym nurtem. Luciąża to opcja dla bardziej doświadczonych, a Czarna Maleniecka to wybór dla tych, którzy chcą zasmakować długiego spływu, z wieczornym ucztowaniem i innymi atrakcjami.

Organizujemy spływy dla osób prywatnych, rodzin z dziećmi, a także grup zorganizowanych. Zapewniamy nocleg, przywiezienie sprzętu, organizację ogniska, zapewnienie namiotów (niektóre punkty spływu nie ma ją rozwiniętej gałęzi hotelarskiej) i każdą inną usługę, która da Państwu możliwość wypoczęcia i zasmakowania prawdziwej przygody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dotyczącą wynajmu kajaków i tras spływów kajakowych. Mamy nadzieję, że to pozwoli Państwu podjąć ostateczną decyzję o pobycie u nas. Cisza, błogi spokój i sportowe emocje czekają. Noclegi Sulejów to wybór doskonały na weekend, wakacje, a także krótki wypad. Ahoj, przygodo!